Akıllı Telefonlar İçin En İyi 3 Simülasyon Oyunu

Akıllı telefonunuzda oynayabileceğiniz en iyi 3 simülasyon oyunu hangisidir? En popüler 3 simülasyon oyunu listemize göz atın.

Akıllı telefonlar, özellikle son yıllarda oyun sektörünün en çok geliştiği platformlar oldu. Öyle ki her geçen gün yeni ve keyifli onlarca oyun piyasaya sürülüyor. Bu oyunlar da birbiri içinde farklı özelliklere sahip ve farklı kategorilere ayrılıyor. Özellikle bu çeşitlilik sayesinde herkes mutlaka keyifle oynadığı bir oyuna sahip oluyor. Bu oyun çeşitliliği içinde özellikle simülasyon oyunları eğlence açısından oldukça etkili. Bu yazımızda ise akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz en iyi 3 simülasyon oyunundan bahsedeceğiz. Listemizde bulunan oyunları sizler de akıllı telefonunuza kolayca yükleyebilirsiniz.

Akıllı Telefonlar İçin En İyi 3 Simülasyon Oyunu

Listemizde bulunan simülasyon oyunlarını hemen akıllı telefonlarınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Otobüs Simulator

Listemize araç kullanmayı ve otobüsleri seven kişiler için oldukça keyifli olan Otobüs Simulator ile başlıyoruz. Otobüs Simulator, kendi otobüs firmanızı kurarak sefer yapabileceğiniz bir oyun. Oyunda belli miktarda bilet satmanız gerekiyor. Ardından sefer esnasındaki ikramlara vs karar veriyorsunuz. Bunun yanında otobüsü sürüşünüz, ikram sıklığınız gibi nitelikler ile yolcu memnuniyetini arttırıyorsunuz. Düzgün bir sefer sonucu da ekstra puan kazandığınız oyunda ilerleyerek yeni otobüsler satın alabilirsiniz.

Cargo Simulator

Listemize kargo teslimatı yapacağınız bir oyun ile devam ediyoruz. Oyunda amacınız şehirlerarası kargo teslimatı yapmak. Hangi tür kargo teslimatı yapacağınız ise size kalmış. Her teslimatın farklı ücreti olan oyunda zamana karşı yarışıyorsunuz. Ayrıca kaza yaptıkça ve kurallara uymadıkça puanınız düşüyor. Ne kadar düzgün teslimat yaparsanız kazandığınız para miktarı da o kadar artıyor. Ücretsiz olan Cargo Simulator oyununu siz de akıllı telefonunuza kolayca yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Spaceflight Simulator

Listemizin sonunda ise uzay meraklıları için bir oyuna yer verdik. Spaceflight Simulator, kendi roketinizi tasarlayarak uzaya çıktığınız bir oyun. Oyunda Ay görevi, Mars görevi gibi görevler bulunuyor. Farklı roket parçalarını birleştirerek tamamen sizin tasarımınız olan roketler üretebilir, bu roketler ile uzayda yolculuğa çıkabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir