Assasin’s Creed Valhalla İncelemesi

Assasin’s Creed Valhalla nedir? Assasin’s Creed Valhalla ne zaman çıkacak? Assasin’s Creed Valhalla hakkında ne biliyoruz?

Assasin’s Creed, yıllardır oyun piyasasında en çok oynanan oyun serilerinin başında geliyor. Hikaye odaklı olan Assasin’s Creed, casusluk yaparak düşmanlarınızı yendiğiniz oldukça eğlenceli ve beceri isteyen bir oyun. Oyun öyle popüler ki hemen her yerde oyun ile ilgili bilgi veya poster bulabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde ise Assasin’s Creed’in yeni oyunu olacak olan Valhalla duyuruldu. Sadece ön siparişe sunulması bile oyuncuların oyun hakkında heyecanlanmasına yetti. Bu yazımızda ise ufak bir Assasin’s Creed Valhalla incelemesi yapacağız.

Assasin’s Creed Valhalla Hakkında

Öncelikle oyunun alıştığımız şehir motifinden uzaklaştığınız söyleyebiliriz. Çünkü oyun Viking zamanında geçiyor. Bu sebeple daha çok göğüs göğüse alan muharebeleri görebiliriz. Ayrıca oyunda Viking savaşçı ve köy modellemeleri harika yapılmış. Yine her Assasin’s Creed oyunundan alıştığımız gemi sahnelerinin olması bekleniyor. Vikingler ve Britanyalıların savaşlarını konu alan oyunda muhtemelen yine aksiyon dolu suikast sahneleri olacaktır.

Oyunun tanıtımını izlediğiniz zaman gerçek bir dizi ya da film sahnesi gibi göründüğünü düşünebilirsiniz. Yani oyun ciddi anlamda epik bir atmosferde geçiyor. Oynarken kendinizi oyunun içinde gibi hissedebilirsiniz. Oyun diyalogları, savaş sahneleri gibi ayrıntılar da oyunu daha gerçekçi ve daha çekici kılıyor. Şimdilik sadece ön kayıt ile satın alabileceğiniz oyunun çıktığı zaman piyasada önemli bir kitleye erişmesi bekleniyor.

Assasin’s Creed Valhalla Ne Zaman Çıkacak?

Oyunun çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi yok. Fakat bazı platformlarda çıkış tarihinin Ekim ayında olacağı bilgileri dolaşıyor. Zaten serinin son üç oyunu da yine yapıldıkları senelerin Ekim ayında çıkmıştı. Bu serinin devam edeceği ve yine Ekim ayında oyunun platformlar için çıkacağı düşünülüyor. Ayrıca bazı yerlerde ise net olarak 16 Ekim 2020 yılında oyunun çıkacağı söyleniyor. Yani 2020 yılı bitmeden Assasin’s Creed Valhalla oyuncularla buluşacak gibi görünüyor. Siz de bu oyunun epik dünyasına girmek istiyorsanız resmi site üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirerek ön kayıt yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir