CS:GO İçinde PUBG Oynama

CS:GO içinde nasıl PUBG oynanır? CS:GO PUBG modu hakkında. CS:GO ile PUBG oynayabileceğiniz mod hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımıza göz atın.

CS:GO ve PUBG, rekabetçi oyunlar içinde üst sıralarda bulunan iki oyun. Bu iki oyunun da dünya üzerinde yüz binlerce oyuncusunun olması yanı sıra hemen hemen bütün e-spor liglerinde bu oyunların adından söz ediliyor. FPS ve TPS oyunlarını sevenler için CS:GO veya PUBG bulunabilecek en iyi oyun. İki oyunu da Steam üzerinden edinebilirsiniz. Şayet sisteminiz de oyunu karşılıyorsa saatlerce keyif alarak oynayabilirsiniz. Bu yazımızda ise CS:GO için yeni çıkmış olan PUBG modundan bahsedeceğiz.

CS:GO İçinde PUBG Nasıl Oynanır?

Bildiğiniz gibi CS:GO PUBG’ye göre daha düşük sistem gereksinimleri istiyor. Bu sebeple sistem özellikleriniz PUBG oyununa yetmiyorsa bile bu mod sayesinde oyunu oynayabilirsiniz. Bunu yapabilmek için sisteminizde mutlaka CS:GO’nun bulunması gerekiyor. Ardından ise PUBG modunu sunan sağlayıcıyı ziyaret ederek modu indirmelisiniz. Belli başlı birkaç ayardan sonra siz de CS:GO’nun içinde bulunan PUBG modunu oynayarak saatlerce eğlenebilirsiniz. Modun en güzel özelliği ise düşük sistemlerde de oynanabilmesi. Bu sebeple elinizdeki sistemde hem CS:GO’yu klasik bir şekilde oynayabilir hem de CS:GO’nun PUBG modu ile Battle Royale eğlencesine de varabilirsiniz.

Sizler de bilgisayarınıza sadece CS:GO kurarak aynı zamanda PUBG’de oynayabilirsiniz. Bunu yapabilmek ise basit birkaç mod ayarlamasından ibaret.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir