En Pahalı Oyuncu Ekipmanları

Kaliteli bir oyun deneyiminin ilk aşaması ekipmanlardan başlıyor. Öyle ki elinizin altındaki ekipmanlar ne kadar kaliteli ve işlevsel ise oyunlardaki aldığınız keyif ve rekabet oranınız da o kadar artıyor. Özellikle de oyuncu ekipmanları başlığı altında inceleyebileceğimiz çevre ekipmanları sizi bir üst seviyeye taşıyabilir. Bir oyuncu her bütçeden kolayca oyuncu ekipmanları edinebilir. Fakat bu ekipmanlar için harcanan fiyat arttıkça gerçek anlamda kaliteli ekipmanlara erişilebilir. Bu ekipmanların farkını siz de oyun esnasında görebilirsiniz. Bu yazımızda ise piyasada bulunan en pahalı oyuncu ekipmanları ile bir oyun seti kuracağız. Bu setteki ekipmanları dilerseniz alternatifleri ile değiştirebilirsiniz.

En Pahalı Oyuncu Ekipmanları

AsusRogStrixScope Oyuncu Klavyesi

Listemize en önemli ekipmanlardan birisi olan klavye ile başlıyoruz. Asus RogStrixScope, harika bir oyun deneyimi sunuyor. Özellikle mekanik olması ve sunduğu kişiselleştirilebilir aydınlatma ekstra keyif katıyor. Ayrıca klavyenin ergonomik bilek desteği de bulunuyor. Şayet internet üzerinden Asus Rog Strix Scope klavye satın almak isterseniz yaklaşık 1.700 TL civarında bir ücreti gözünüzden çıkarmanız gerekiyor.

Logitech G900 Chaos Spectrum Oyuncu Faresi

Bu listeye bir Mouse eklememek olmazdı. Biz de piyasada bulunan üst segment fareler içinden en kullanışlı ve kaliteli olanını seçtik. Logitech G900, hem kablolu hem de kablosuz kullanabilirsiniz. Ergonomik tasarıma sahip olan fare üzerinde 11 farklı buton bulunuyor. Bu da size işlevsel bir fare sunuyor. Logitech G900’ün ortalama fiyatı ise 1.500 TL.

SteelSeriesArctis Pro Wireless Oyuncu Kulaklığı

Bir oyuncu sisteminin olmazsa olmazı kulaklıktır. SteelSeriesArctis Pro, gürültü önleme özelliği sunan, sesleri kaliteli bir şekilde ileten bir kulaklıktır. Mikrofonu da bir o kadar kaliteli olan kulaklığı kablosuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. 12 metreye kadar bağlantısı kopmayan bu kulaklığı satın almak isterseniz 3.700 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Thrustmaster Ferrari 458

Son olarak araba oyunlarını seviyorsanız bir direksiyona da ihtiyacınız var. Harika tepki sürelerine sahip bu direksiyon ile gerçek dinamiklere yakın araba sürüşü yaşayabilirsiniz. Bu direksiyon setinin fiyatı ise 2.150 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir