Forza Street Mobil Oyunu İncelemesi

Forza Street nedir? Forza Street hakkında. Forza Street özellikleri. En iyi mobil yarış oyunlarından olan ForzaStreet incelememiz göz atmak isteyebilirsiniz.

Forza, her yarış oyuncusunun mutlaka bildiği bir oyun serisidir. Öyle ki yıllardır en çok oynanan yarış oyunları içinde daima kendisine yer bulmuştur. Gerçekçi sürüş deneyimi, ikonik ve geniş araç seçeneği ile rekabetçi yapısı oyunu her zaman oynanır kılmıştır. Forza bu popülaritesini Street oyunu ile de Android ve IOS platformlara taşıdı. Yani artık Forza aksiyonunu mobil platformlardan da yaşayabilirsiniz. Bu yazımızda ise Forza’nın mobil oyunu olan ForzaStreet ile ilgili bir inceleme yapacağız. Şayet oyunu merak ediyorsanız yazımıza göz atmanızı öneririz. Eğer ki Oyunu oynuyorsanız yorum kısmından bize bildirimde bulunabilirsiniz.

ForzaStreet Hakkında

Forza Street mobil

Forza Street, birçok mobil yarış oyunu arasından kolayca sıyrılabiliyor. Özellikle köklü bir geçmişi olmasının yanı sıra yarış esnasındaki aksiyon, araç ayrıntıları oyunu gerçekten de çekici kılıyor. Bütün bu özelliklerin yanı sıra oyunun yarış deneyimi harika. Oldukça hassas tepki süresine sahip olan oyunda yarışırken kendinizi gerçek bir yarışın içinde hissedebilirsiniz. Ayrıca arka plan müzikleri de oyunun sürükleyiciliğini arttırıyor.

Forza Street Arabaları

Forza Street’ten bahsederken oyunun arabalarından bahsetmemek olmaz. Oyunun arabaları gerçekten ayrıntı dolu ve ikonik. Normal şartlar altında adından söz ettiren özel arabaların bulunduğu oyunda her arabayı toplayabilirsiniz. Oyunu oynadıkça ve görevleri yerine getirdikçe bu arabaları alabilirsiniz. Hayalinizdeki tasarıma uygun araba mutlaka karşınıza çıkacaktır.

Forza street

Oyunun sinematiğine de ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Oyun hikayesi oldukça güzel bir şekilde yansıtılmış. Sadece oyunun sinematiği bile birçok oyundan daha kaliteli. Hem oyunun aksiyonu hem de sinematiği sizi içine çekecektir. Oyunu dilerseniz Google Play Store üzerinden Android telefonunuza dilerseniz de App Store üzerinden iPhone telefonunuza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun sadece 48 MB gibi bir boyuta sahip. Bu da telefonunuzda aşırı yer kaplamayacağı anlamına geliyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunu dilerseniz kısık grafik ayarlarında da oynayabilirsiniz. Yarış aksiyonunu doruklarına kadar yaşayabileceğiniz ve her yerde oynayabileceğiniz ForzaStreet oyununu mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Forza Street Mobil Oyunu İncelemesi” için 2 yorum

  • 26 Mayıs 2020 tarihinde, saat 16:59
    Permalink

    Forza adamdır. Forza kraldır. Oynamayan bilmez

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir