Recontact London Oyun İncelemesi

Recontact London nedir? Recontact London hakkında ne biliyoruz. Yerli bir oyun olan Recontact London oyunu ile ilgili incelememize göz atın.

Recontact, daha önce çıkardığı oyunlar ile adından söz ettirmişti. Özellikle yerli bir şirket olması ve serinin oldukça iyi bir sinematiğe sahip olması oyunu en çok indirilen mobil oyunlar arasına soktu. Özellikle de geçtiğimiz günlerde duyurulan ve erken erişime sunulan Recontact London oyunu beklentileri oldukça yükseltmiş durumda. Mükemmel grafiklerinin yanı sıra sunulan sinematik oyunu bir sonraki aşamaya taşıyor. Bu yazımızda ise Recontact London oyunu ile ilgili bir incelemede bulunacağız.

Recontact London Hakkında

Daha önce Recontact Istanbul ve Recontact Istanbul Eyes Of The Sky oyunları ile dinamiğe alışmıştık. Bir oyundan daha çok sinematiği de olan ve her bölümünde sizi hikayeye bağlayan bir seri. Aynı düzen yeni oyun olan Recontact London için de geçerli. Yine gerçek aktörlerin kullanıldığı modellemenin yanı sıra gerçek mekanlarda yapılan oyunda film kalitesinde sinematik bulunuyor. Oyunda bir siber dedektif olarak gizemleri çözmeye çalışıyorsunuz. Her aşamada sizi ayrı bir gizem ve karmaşa bekliyor. Bunları aştığınız takdirde oyunu bitirmiş oluyorsunuz. Fakat birçok dedektiflik dizisinden veya filminden daha sürükleyici olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de gerçekçiliği oyunu bir üst seviyeye taşımış durumda. Oyunun diğer bir güzel özelliği ise yerli ar-ge çalışmaları sonucu ortaya çıkmış olması.

Recontact London’ı Nasıl Oynayabilirim?

Oyunu akıllı telefonunuzdan oynayabilirsiniz. Hem Android hem de IOS için indirilmeye sunulmuş olan oyunu şu anda erken erişim ile oynamaya başlayabilirsiniz. Tabi ki oyunu oynayabilmek için Android veya IOS akıllı telefonunuzun güncel sürümde olması gerekiyor. Aksi takdirde oyun telefonunuz ile uyumlu olmadığı için indirmeniz mümkün olmayacaktır.

Oyunu indirdikten sonra da gizem dolu siber dedektiflik deneyimine başlayabilirsiniz. Oyunun tanıtımlarını izlemenizi tavsiye ederiz. Bu sayede bahsettiğimiz sinematiği ve gerçekçiliği siz de görebilirsiniz. Ayrıca oyunun akıllı telefonlarda oynanması uzun vadede çok geniş bir kitleye ulaşacağı anlamına geliyor. Sizler de bu deneyimi hemen yaşamaya başlayabilirsiniz.

Recontact London Oyun İncelemesi” için bir yorum

  • 13 Mayıs 2020 tarihinde, saat 05:59
    Permalink

    Çok güzel bir oyun. Karantina günlerinde çok iyi vakit geçirmeye yarıyor.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir