XPG Summoner Oyun Klavyesi İnceleme

XPG Summoner inceleme. XPG Summoner hakkında. XPG Summoner özellikleri ve fiyatları nedir? XPG Summoner oyuncu klavyesi hakkında bilgi almak için yazımıza göz atın.

Oyun klavyeleri oyun keyfini doğrudan etkileyen ekipmanların başında gelir. Özellikle uzun saatler süren oyun deneyimlerinin rahatsız etmemesi, klavyenin oyun içinde istenileni vermesi oldukça önemlidir. Bu sebeple görünüş olarak ve kullanım olarak üst düzey ekipmanlara sahip olmak önemlidir. Hem ergonomik hem de işlevsel bir oyuncu klavyesine sahip olmak sizi oyunlarda bir adım öne çıkartacaktır. Bu yazımızda ise efsane oyuncu klavyesi olan XPG Summoner’ı inceleyeceğiz.

XPG Summoner Hakkında

XPG Summoner, aydınlatmalı, ergonomik ve makro özelliği olan bir oyuncu klavyesidir. Bu tanım klavyeyi basit gibi gösterse de yine de birçok oyuncunun hayalini süsleyen özelliklerinden bahsetmek gerekir. XPG Summoner, hem göze hitap eden tasarıma sahip hem de kullanım kolaylığı açısından bir çok yenilik içeren bir klavyedir. Yani hangi tarzda oyun oynuyor olursanız olun bu klavye ile uzun saatleri rahat bir şekilde çıkartabilir, mekanik sesi ile de kulaklarınızı dinlendirebilirsiniz.

XPG Summoner Klavye Özellikleri

Klavyede makro tuşları bulunuyor. Bu sayede bir tuşa istediğiniz bir özelliği atayarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Klavye üzerinde 7 adet önceden tanımlanmış RGB modu bulunuyor. Bu sayede klavyenizi hem gece kullanımına uygun hale getirebilir hem de estetik olarak bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Klavyede bilek desteği bulunuyor ve uzun saatler kullanmanıza olanak sağlıyor.

Değiştirilebilir tuş başlıkları ile yine klavyenizi daha estetik bir hale getirebilirsiniz.

Klavye üzerinde bir adet USB girişi bulunuyor. Bu sayede ihtiyacınız olduğu anda kasanız üzerinde USB girişi aramanıza gerek kalmıyor.

Medya kontrol tuşlarının yanı sıra %100 anti gölgeleme tuşları bulunuyor. Bu sayede klavye ergonomisi artıyor.

XPG Summoner Fiyatları

Bir XPG Summoner almak isterseniz sizi en çok ilgilendiren kısımlardan birisi de fiyatıdır. Klavyeyi ülkemizde güvenilir web siteleri üzerinden temin edebilirsiniz. Fiyatı ise genel olarak 1.000 TL ile 1.200 TL arasında değişiklik gösteriyor. Fakat indirimle klavyeyi daha ucuza alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir